Рослинний парадокс

Стівен Р. Ґандрі

Стівен Р. Ґандрі / РОСЛИННИЙ ПАРАДОКС

А ви знали що помідори, кукурудза, бобові, модна зараз кіноа — це продукти, які заважають нам схуднути? Книга-бестселер «Рослинний парадокс» відомого доктора-кардіолога зламає ваші стереотипи про корисність багатьох продуктів. Сам автор дотримувався правильного харчування, але при цьому страждав від надмірної ваги, гіпертонії, артриту і тільки виключивши продукти які містять лектини, а це помідори, цільнозерновий хліб, кукурудза і багато інших «правильних» продуктів зміг схуднути на 30 кг!

блогерка / @molina_mom

Проблема трьох тіл

Лю Цисінь

Лю Цисінь / ПАМ’ЯТЬ ПРО МИНУЛЕ ЗЕМЛІ: ТРИЛОГІЯ. КНИГА 1: ПРОБЛЕМА ТРЬОХ ТІЛ
Ось в мене в руці переклад з китайської. «Проблема трьох тіл» Лю Цисіня — наукова фантастика, яка потребувала неабияких зусиль перекладача та редактора. Книга, у якій рябить від трійок, об’ємна і насичена, але не втомлює зайвими деталями. Не скажу, що хочу у ній жити, але хочу вам порадити, бо вона — особлива.
блогерка / @tar_el

Лінива мама: завдання для розвитку

Анна Бикова

Анна Бикова / «ЛІНИВА МАМА»: ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ

У книжці є безліч корисних практичних tricks&tips — наприклад, скільки забавок можна придумати зі звичайного носовичка чи чим в домашніх умовах замінити сортер. Є в ній несподівані точки зору, заспокійливі умовиводи. І нехай вона не претендує на беззаперечну істину, але з неї дійсно можна почерпнути чимало корисного.

блогерка / @vityska_vv

Зулейха відкриває очі

Ґузель Яхіна

Ґузель Яхіна / ЗУЛЕЙХА ВІДКРИВАЄ ОЧІ
Авторка так тонко написала про страхіття, що я ніби все бачила на власні очі, ніби знаю всіх цих людей — Зулейху і Юзуфа, лікаря Лейбе, коменданта Ігнатова, сволоту Погорєлова… Ніби відчувала з ними голод і холод, страх і безнадію. Моє серце матері стискалося, коли Зулейха не знала, як прогодувати сина. Але я відчувала і їхню жагу до життя, захоплювалася, коли вони знаходили сили бути хоч трішечки щасливими в нелюдських умовах.
блогерка / @ilatanka

Хюґе

Мері Турелл Сьодерберґ

Мері Турелл Сьодерберґ / ХЮҐЕ

Неймовірно багато фотографій, та ще й не просто красивих ілюстрацій, а реальних знайомих автора — милої Марії (суджу за фото, на ньому вона аж сяє щастям). А ще, автор наводить багато прикладів саме приємних взаємин. Якщо вам цікавий феномен хюгге — дуже раджу!

блогерка / @helga_reads

Про море мені розкажи

Ельчін Сафарлі

Ельчін Сафарлі / ПРО МОРЕ МЕНІ РОЗКАЖИ
Книга поділена на короткі розділи, в яких розповідаються історії з життя, діляться думками та досвідом. Автор розповідає про своє дитинство біля моря, трохи про Стамбул, переказує історії від бабусі, діда, тітки, матері та інших родичів чи знайомих. Такі собі філософські настанови на тлі східної екзотики, які дуже легко та швидко читаються.
блогерка / @zori_zoriana 

Дівчина-ґік

Голлі Смейл

Голлі Смейл / ДІВЧИНА-ҐІК
Мені сподобалася мова автора. Книга весела, цікава, але сюжет іноді передбачуваний. Вона легко та швидко читається. А також я дізналася з неї багато цікавих фактів, наприклад, швидкість серцебиття кролика.

блогерка / @my_little_books.world

Феномен Zara

Ковадонґа О’Ші

Ковадонґа О’Ші / ФЕНОМЕН ZARA

О’ Ші відкриває завісу і дозволяє заглянути, аби довідатися що відбувається за лаштунками. Із книги ви дізнаєтеся про загальну формулу успіху Амансіо Ортега, тож читайте і робіть висновки самі! «Феномен ZARA» надихає на зміни, на переосмислення своїх цілей і поставлених задач,а оформлення книги — просто бомба!

блогерка / @inna_gubchenko

Самостійна дитина, або як стати лінивою мамою

Анна Бикова

Анна Бикова / САМОСТІЙНА ДИТИНА, АБО ЯК СТАТИ ЛІНИВОЮ МАМОЮ

Читаючи кожний розділ кожну сторінку я відчувала все більшу вдячність автору за її доступні пояснення потреб дитини. Чому так себе поводить, а не інакше. Я справді краще почала розуміти поведінку свого синочка та йога бажання. Ніякої «води», тільки корисна інформація із наведеними прикладами.

блогерка / @julia_prokhorovych