Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Фредрік Бакман

Фредрік Бакман книги

Фредрік Бакман – блогер, фрілансер, широко відомий письменник та найуспішніший сучасний автор Швеції. Практично кожен його роман стає бестселером. Більш того, книги Бакмана вже сьогодні переведені на 25 мов та розійшлися по світу величезним тиражом.

Біографічні факти

Фредрік Бакман народився 02.06.1981 року, в Стокгольмі. Після школи він вступив на факультет релігієзнавства в місцевий університет. Однак вищу освіту так і не отримав. Родині потрібні були гроші, тому молодий чоловік відправився працювати далекобійником.

Поживши деякий час в фурі, він вирішив присвятити себе творчості та спробувати сили в журналістиці. Фредрік влаштувався працювати до одного з місцевих періодичних видань та паралельно почав писати твори.

Першою помітною роботою автора стали «Нотатки блондинки на Фольксвагені». У цих коротких оповіданнях він звертався до неакуратних водіїв на дорозі. Ці нотатки миттєво привернули увагу користувачів та набрали мільйон лайків на «Фейсбуці». Після такого успіху Фредрік почав активно вести особистий блог та влаштувався працювати в один зі столичних журналів.

Творчий шлях

Перший роман – «Чоловік на ім’я Уве», Бакман писав близько трьох років, і коли у 2012 році була написана остання сторінка, він розіслав свою роботу в безліч видавництв. Однак жодне з них не відповіло письменнику.

Наступним автор надіслав до видавництва «Довідник для криворуких водіїв». Цим твором зацікавилось одне з видавництв, правда на майбутній книжковий ярмарок вони його пускати не хотіли. Попри те, що в успіх книги ніхто не вірив Фредерік все ж вирушив на ярмарок, де справив фурор.

У 2016 році його декілька його романів стали бестселерами. Було продано понад вісім мільйонів книг, що подарувало Фредрік Бакману фінансову незалежність на все життя.

Попри такий запаморочливий успіх, автор продовжує їздити на роботу в журналі та писати нові книги. Фредрік орендує скромний офіс в Стокгольмі, де активно працює над створенням нових робіт.

Варто зазначити, що твори автора користуються такою популярністю у сучасного читача завдяки тому, що він пише про дітей та дорослих, а також про проблеми, які ні чужі для кожного з нас.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта