Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Чарлз Роберт Дарвін

Чарлз Роберт Дарвін книги

Чарльз Дарвін – всесвітньо відомий англійський вчений, мандрівник, натураліст, автор однієї з головних теорій про походження людини. Незважаючи на те, що Дарвін жив понад століття тому, його роботи і сьогодні користуються величезною популярністю.

Дитинство та юність

Чарльз Дарвін народився в сім'ї лікаря, 12 лютого 1809 року в місті Шрусбері, Великобританія. Хлопчик навчався у звичайній школі та з раннього дитинства захоплювався природознавством та колекціонуванням.
Коли Дарвіну виповнилось дев'ять років, його відправили вчитися до Школи Шрюсбері. Словесність та англійська мова давалися йому дуже важко, проте він не сильно засмучувався з цього приводу, адже дуже захоплювався хімією, колекціонуванням метеликів та мінералів, а також полюванням.
Після школи Чарльз вступив до Единбурзького університету. Там він вивчав природну історію та медицину. За часів студентства він брав участь в експедиції до Південної Америки.
Паралельно з університетом, за наполяганням батька, Дарвін отримав сан священика Англійської церкви. А отримавши диплом про вищу освіту, він відправився у кругосвітню подорож. Під час цієї експедиції Чарльз не тільки вів замітки, але і зміг зібрати величезну колекцію морських тварин. По поверненню до Лондону, він деякий час працював секретарем Лондонського геологічного товариства.
У 1842 році Дарвін переїхав до міста Даун, графства Кент, де активно займався науковою діяльністю та прожив там до кінця днів.

Головні праці та досягнення в науці

Перша книга вченого – «Путешествие натуралиста вокруг света на корабле «Бигль». Вона була написана по замітках кругосвітньої експедиції та відкривала читачам багато цікавих фактів про все, що відбувається навколо.
У 1842 році Чарльз представив свій перший нарис про походження видів, а у 1859 році науковому товариству була представлена ​​робота «Происхождение видов путём естественного отбора, или Сохранение благоприятствуемых пород в борьбе за жизнь».
Наступними були опубліковані «Изменение животных и растений в домашнем состоянии», «Происхождение человека и половой отбор» та «Выражение эмоций у человека и животных».
Роботи Чарльза Дарвіна на тему еволюції живих організмів стали поштовхом до розвитку біології та спричинили величезний вплив на історію людської думки.
 

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта