Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Демі Мур

Демі Мур   книги

Демі Мур – всесвітньо відома актриса, голлівудська зірка, публічна особистість та авторка книг. Вона легко ламає стереотипи, не соромиться наполягати на своїй думці, зніматися в провокаційних фотосесіях та завжди демонструє бездоганний смак і яскраву зовнішність. Їй неодноразово доводилося починати все з нуля, і щоразу вдавалось досягти високих результатів.

Біографічні факти

Демі Мур, справжнє ім'я Деметрія Джин Хармон, народилась 11.12.1962 у невеликому містечку штату Нью-Мексико. Її дитинство не можна назвати щасливим. Батько залишив сім'ю ще до народження дівчинки. Мама невдовзі вийшла заміж вдруге, але вітчим зловживав алкогольними напоями, через що вдома були постійні бешкетники та скандали.

Нездорова обстановка вдома змушувала Демі постійно втікати, а в шістнадцять років вона влаштувалась працювати моделлю та покинула школу. Намагаючись позбутися опіки матері, в сімнадцять років вона вийшла заміж за рок-музиканта. Щоправда, шлюб швидко розпався і Демі залишила від нього лише прізвище.

Кінокар'єра та книги

Спробувати свої сили у кіно Мур порадили у модельному агентстві. Спочатку її запрошували тільки на другорядні ролі, але в 1985 році їй віддали одну з головних ролей у проекті «Вогні святого Ельма». Саме після цього фільму про Демі Мур заговорили.

А далі була низка фільмів, які зібрали величезні касові збори та залишаються популярними і сьогодні. До них належать кінострічки «Привид», «Викриття», «Стриптиз», «Непристойна пропозиція» та багато інших.

Демі Мур є реальним уособленням тих рис, які допомагають жінкам почуватися на рівних із чоловіками та пропагандує фемінізм.

Сьогодні Демі Мур займається продюсерською діяльністю та пробує себе у ролі автора книг. Наприклад, на сторінках її книги «Inside out. Моя істинна історія» з непідробною відвертістю ділиться всіма злетами та падіннями, які відбувалися у її долі. Варто зазначити, що книга моментально стала бестселером.


1
12 48
Демі Мур
(1)
«Як я дожилася до цього?» Це питання проходить червоною ниткою через усю книгу мемуарів відомої акторки Демі М...
Передзамовлення
Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта