Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Андрій Курпатов

Андрій Курпатов книги

Андрій Курпатов – телевізійний продюсер, відомий лікар-психотерапевт, письменник, автор популярного ток-шоу. Він займається вивченням психічних розладів та розробив «поведінкову психотерапію». Книги автора допомагають вирішити фізичні та психологічні проблеми, у тому числі комплекси, конфлікти, стреси та складнощі з комунікацією.

Біографічні факти

Андрій Курпатов народився 11.09.1974 році. Його батьки були військовими лікарями, тому зовсім не дивно, що хлопчик почав захоплюватися медициною з дитинства.

Після школи Андрій вступив до військово-морського училища. Вже у студентські роки він почав займатися науковою діяльністю, завдяки чому став одним із наймолодших членів Наукового товариства істориків медицини. Його роботи займали призові місця у багатьох наукових конкурсах та постійно обговорювалися у колі психіатрів.

Ставши дипломованим фахівцем, Андрій влаштувався працювати в клініку неврозів, а незабаром він випустив цикл передач, під час яких допомагав людям розбиратися зі своїми психологічними проблемами.

Творчий шлях

Завдяки ток-шоу Андрій став популярним, тому на його книги читачі чекали з величезним нетерпінням. На сторінках своїх книг Андрій Курпатов справді дає слушні поради, які допомагають людям повірити в себе, стати щасливим, позбутися хвороб, мотивують на нові здобутки та вчать бути щасливим.

Наприклад, налагодити стосунки між партнерами допоможуть книги «5 великих тайн мужчины и женщины», «7 интимных тайн», а роботи «Средство от депрессии», «12 нетривиальных решений», «С неврозом по жизни» – допоможуть не лише налагодити гарне самопочуття, але й покращити емоційний стан.

Купити книги Андрія Курпатова варто тим, хто хоче навчитися розумітися на психології, хто незадоволений своїм моральним станом і хоче щось змінити у своєму житті.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта