Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Олександра Мариніна

Олександра Мариніна книги

Олександра Мариніна – популярна сучасна письменниця, яка працює в жанрі гостросюжетного детектива. Саме вона придумала Настю Каменську – самого інтелігентного та думаючого слідчого-детектива, що полюбилась багатьом. Її романи відрізняються захоплюючими сюжетами, великою кількістю цікавих деталей, глибоким психологізмом і можливістю подивитися на те, що відбувається з боку. У її книгах головним є не пошук злочинців, а відносини між людьми.

Дитинство та юність

Олександра Мариніна, справжнє ім'я Марина Алексєєва, народилася 16 червня 1957 року у Львові. Дід та батько дівчинки служили в органах правопорядку та спеціалізувалися на розкритті злочинів, тому зовсім не дивно, що Мариніній стала цікава детективна тематика.
Крім загальноосвітньої англійської спецшколи, Олександра відвідувала ще й музичну. Вона мріяла стати кінознавцем, однак батьки зробили свій вплив на вибір дівчини, тому Мариніна вступила до Московського державного університету на юридичний факультет. Отримавши диплом про вищу освіту, вона довгий час працювала в Академії МВС та навіть захистила кандидатську дисертацію.

Творчість та книги

Перший твір «Шестикрылый Серафим» було написано під час відпустки та опубліковано в одному з журналів. Робота відразу привернула увагу читачів, що підштовхнуло Мариніну до написання нових творів.
Вже через рік у журналі «Міліція» частинами був опублікований детективний роман «Стечение обстоятельств», головною героїнею в якому виступала детектив Анастасія Каменська. Твір став настільки популярним, що Мариніній довелось терміново писати продовження про розслідування Каменської. Так з'явився цілий цикл творів, які згодом стали основою популярного серіалу. Серед інших книг автора слід виділити «Цена вопроса», «Другая правда», «Оборванные нити» та інші.  
Варто відзначити, що всі твори Олександри Мариніної змушують читача будувати гіпотези, розмірковувати, розплутувати складний клубок незрозумілих подій.  
Сьогодні Мариніна продовжує писати свої романи, а її армія шанувальників з нетерпінням чекає виходу її нової книги.
 

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта