Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Ніка Набокова

Ніка Набокова книги

Ніка Набокова – відома скандальна письменниця, слава до якої прийшла після виходу її провокаційних книжок, в яких вона розповідає про своє особисте життя. Вона не посоромилась зізнатись, що була коханкою, відкрилась всьому світу та відверто розповіла про те, що її влаштовує, а що ні. Читаючи її книги, ви познайомитесь з життєвою позицією жінки, у якої не зовсім звичні погляди та прагнення. І тільки дочитавши твір до кінця, ви зможете зовсім по-іншому подивитися на більшість життєвих ситуацій, спробувати змінитися, перестати себе жаліти та не страждати.

Біографія

Ніка Набокова народилася 30.01.1984 року. Вищу освіту вона отримала у університеті. Ніка росла у щасливій родині, де батьки любили та підтримували один одного. Однак, коли дівчині виповнилося 17 років, її мама трагічно загинула. І щоб догодити батькові, дівчина поступила на філфак, правда трохи пізніше перевелася на факультет журналістики.

Вперше вона закохалася в університеті, але хлопець заявив, що у нього є дівчина. Другий, рівно як і третій її молодий чоловік, був одружений. Набокова і сама часто жартує з цього приводу. Отримавши диплом, вона влаштувалася працювати журналістом. Спільно з першим чоловіком вони створили власну фірму, а після розлучення Ніка організувала вже власну компанію, яка працює в сфері реклами та медіа.

Творчий шлях

Після чергового розставання з чоловіком Набокова не стала плакати та жаліти себе, а навпаки – почала вести особистий блог, у якому стала відверто розповідати про те, що відбувається у її житті. Блог дуже швидко став популярним. Це і підштовхнуло Ніку написати книгу. Так з'явився перший твір - «У ліжку з твоїм чоловіком», а слідом за ним були видані «Исповедь бывшей любовницы» та «Годі бути вівцею».

Книги автора дуже часто потрапляють до рейтингу найкращих творів з психології взаємовідносин. Ніка відкрито розповідає про те, про що не прийнято говорити у суспільстві. А головне, що у Набокової досить цікава та мудра життєва позиція, якою вона з радістю ділиться. Прочитавши її твори, ви навчитеся робити те, чого бажаєте, та не залежати від інших.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта