Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Про компанію

BookChef – одне з найбільших видавництв України. Наш портфель налічує понад 450 тайтлів, серед яких світові бестселери Ювала Ноя Харарі, Мішель і Барака Обами, Метью Макконагі, Вілла Сміта, Джорджа Орвелла, Чарльза Буковскі, Лю Цисіня та багатьох інших відомих письменників. Ми приділяємо увагу всім найпопулярнішим жанрам та видаємо художню, бізнесову, дитячу, навчальну літературу, книги з психології, медицини та дозвілля. 

Окрім перекладної літератури, ми співпрацюємо з топовими українськими авторами, серед яких підприємці, митці, провідні фахівці та лідери думок. Їхні книги очолюють рейтинги продажів, мотивують, надихають, розвивають та навчають. 

BookChef – книжковий партнер багатьох культурних та бізнесових івентів, серед яких Kyiv International Economic Forum, Форум МСП, U tomorrow Summit, а також постійний учасник наймасштабніших книжкових виставок України, зокрема «Книжкового Арсеналу», «Форуму видавців», «Зеленої хвилі» та інших.

Ми впевнені, що читання розширює кругозір і виховує культуру. І наша мета –  сфокусувати вашу увагу на головному – на корисному контенті і відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. 

BookChef – книги, які формують особистість.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта