Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Про компанію

Вітаємо у видавництві BOOKCHEF! В одному з найбільших видавництв України. 

Видавництво працює з 2017 року. ПЕРША КНИГА, з якої починалась історія BOOKCHEF - мотиваційна карколомна «Життя без обмежень» Ніка Вуйчича, яка досі залишається світовим бестселером і безпрецедентним ХІТ-ом на сайті видавництва.

За цей час ми стали одним з провідних видавництв на книжковому ринку, популяризуючи українське читання та сучасну літературу. В портфелі видавництва світові бестселери за направленнями: психологія, художня література, нонфікшн, дитяча. У надбанні нашого видавництва є справжні шедеври української літератури авторів-класиків: Тараса Шевченка, Івана Котляревського, Лесі Українки, Івана Франка.

Сьогодні видавництво BOOKCHEF налічує понад 600 виданих тайтлів, якими ми щиро пишаємось та пестимо з коханням. Це самі ті книги, які ФОРМУЮТЬ ОСОБИСТІСТЬ, спонукають до роздумів та дій.

Ми співпрацюємо із зарубіжними авторами та українськими письменниками. Інноваційні, технологічні, креативні - тому книги видавництва завжди перебувають в ТОПах продажів за різними рейтингами: світова популярність, вишукане сучасне візуальне оформлення, бестселери серед молоді тощо. Ви можете познайомитись з книгами нашого видавництва в будь-якій точці України, як в онлайн-просторі, так і офлайн в спеціалізованих магазинах, книгарнях.

BOOKCHEF - формує особистість через якісну літературу та мову - головні джерела нашої національної єдності та розвитку нашого менталітету та культури. Саме ці принципи закладено в основу стратегії корпоративної соціальної відповідальності компанії.Ми прагнемо, щоб читання української літератури стало корисною звичкою та складовою частиною нашої національної культури.Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта