Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Доставка

Шановні клієнти!

Відправлення замовлень здійснюється інтернет-магазином видавництва протягом 5-7 робочих днів. І наразі ми змушені повідомити про зміни термінів доставки: відправлення замовлень здійснюватиметься протягом 5-7 робочих днів. 

Ми розуміємо, як важливо для Вас, щоб замовлення надійшло оперативно, тому докладаємо максимальних зусиль і працюємо з лідерами на ринку - Новою поштою та Укрпоштою.


Способи доставки

pictograma-samovuvoz-2.jpg Самовивіз

Адреса: м. Київ, просп. Степана Бандери 8/16, 5 поверх, офіс 500

Режим роботи: Пн-Пт: 10.00 – 17.00

Телефон: (063) 804-85-76

Отримати ваше замовлення можна у пункті самовивозу нашого інтернет-магазина. За вказаною адресою відбувається видача попередньо оформлених інтернет-замовлень, а також Ви зможете ознайомитися і придбати свіжі новинки та бестселери.

Важливо: резерв замовлення триває протягом 5 робочих днів з моменту підтвердження готовності до видачі. Після 5 робочих днів замовлення скасовується. В індивідуальних випадках, у разі завчасного сповіщення менеджера магазину, тривалість резерву може бути продовжена.Bookchef_icons_kurer_dostavka.png Кур’єрська доставка по Києву

Доставка здійснюється кур'єрською службою «Нова пошта».

 Термін доставки: 5-7 діб після оформлення замовлення.

Вартість доставки: 75 гривень.

nova_poshta.png Доставка у відділення Нової Пошти

Доставка здійснюється поштовою службою «Нова пошта»

Термін доставки: 5-7 днів після оформлення замовлення

Вартість доставки на склад «Нової пошти»:

- при купівлі на суму до 799 грн - 75 грн.

- при купівлі на суму понад 799 грн - безкоштовно.

Вартість доставки великогабаритних товарів здійснюється за тарифами «Нової пошти». Дізнатися більш детальну інформацію про графік роботи і розташування відділень Ви можете на сайті компанії «Нова Пошта».

Для отримання товару Вам потрібно звернутися в призначене відділення після смс-сповіщення про прибуття товару. При собі необхідно мати паспорт та знати номер декларації.

Важливо: термін зберігання посилки у відділенні - 7 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну замовлення автоматично буде повернуто відправнику. Якщо протягом 7 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок. В індивідуальних випадках, при завчасному сповіщенні менеджера магазина, тривалість зберігання у відділенні Нової пошти може бути продовжена.


Ukrposhta logo

Доставка у відділення Укрпошти

Доставка здійснюється поштовою службою «Укрпошта».

Термін доставки: 5-7 днів після оформлення замовлення.

Вартість доставки:

- при купівлі на суму до 499 грн - 40 грн

- при купівлі на суму понад 499 грн - безкоштовно.

Вартість доставки великогабаритних товарів здійснюється за тарифами «Укрпошти». Дізнатися більш детальну інформацію про графік роботи і розташування відділень Ви можете на сайті компанії «Укрпошта».

Для отримання товару Вам потрібно буде звернутися в призначене відділення після смс-повідомлення про прибуття товару. При собі потрібно мати паспорт та знати номер декларації.

Важливо: термін безкоштовного зберігання посилки у відділенні - 7 днів. Згідно з умовами перевізника, після цього терміну замовлення автоматично буде повернуто відправнику. Якщо протягом 7 днів покупець не забрав замовлення, повторна відправка здійснюється за його рахунок. 

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта