Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Абгарян Наринэ

Абгарян Наринэ книги

Наріне Абгарян – широко відома письменниця, яка пише захоплюючі книги для дорослих та дітей. Її твори користуються величезною популярністю, але при цьому вона абсолютно не любить галасу навколо себе та ретельно приховує від оточуючих своє особисте життя. Творчість авторки несе в маси ідеали моральності та людинолюбства, за що у 2016 році вона була відзначена літературною премією «Ясна поляна».

Біографія

Письменниця Наріне Абгарян народилась 14.01.1971 року, у вірменському містечку. Крім неї в родині було ще четверо дітей – три сестри та брат. Батьки приділяли дітям багато часу та часто подорожували з ними по Вірменії. Пізніше, всі красоти гірської місцевості, які дівчинка спостерігала під час цих поїздок знайшли відображення у більшості її творів.

Другим великим захопленням сім'ї Абгарян були книги, батьки разом з дітьми дуже багато читали, тому Наріне вже з дитинства замислювалась про те, щоб самій почати писати книги.

Після школи Наріне вступила до Єреванського державного лінгвістичного університету на факультет російської філології, проте отримавши диплом, вона не стала працювати вчителем, а відправилася до Москви.

Творчість та книги

У Москві Наріне була змушена працювати бухгалтером, щоб заробити на лікування сина, з чоловіком у неї були натягнуті відносини, а в довершенні, лікарі і їй поставили смертельний діагноз. Щоб хоч якось відволіктися від проблем, що налягли, Наріне почала писати оповідання та публікувати їх на порталі «Живий Журнал». Такий вихід емоцій привів до приголомшливих результатів – син одужав, її діагноз виявився помилковим, а блог привернув увагу не тільки читачів, але й відомих видавництв.

Дебютний твір Абгарян «Манюня», виданий у 2010 році було номіновано на літературну премію «Велика книга». Через рік було видано продовження захоплюючого роману – «Манюня пишет фантастичЫскЫй роман», а ще через рік - «Манюня, юбилей Ба и прочие треволнения».
Паралельно з роботою над трилогією автор створила роман «Понаехавшая». Далі вона в співавторстві з Валентином Постниковим видала казку «Шоколадный дедушка». Твір припав до душі маленьким читачам, і авторам довелось думати над його продовженням.

Наріне Абгарян дуже просто вміє говорити про важливі речі. Більш того, вона навіть про сумне говорить з часткою гумору, завдяки чому її книгами зачитуються не тільки дорослі, а й діти.

Сьогодні Наріне продовжує активно вести свій блог та працює над написанням нових книг.
 

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта