Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Яель Адлер

Яель Адлер книги
Яель Адлер – німецький практикуючий лікар-дерматолог, доктор медичних наук. Автор різних наукових робіт, а також науково-популярної книги, присвяченої шкірі. Яель Адлер вивчала венеричні та шкірні захворювання, а також флебологію. Яель із 2003 року – частий гість на телебаченні у якості експерта із питань охорони здоров'я. Із 2007 року займається приватною практикою. Яель Адлер – член різноманітних медичних об'єднань. У 2016 році була видана її книга, яка стала бестселером – «Зовнішня історія. Що приховує шкіра». У цій роботі лікар доступною мовою розповідає про шкіру все. Вона розвіює міфи, відповідає на актуальні питання, які стосуються здоров'я шкіри, дає важливі рекомендації.

Яель Адлер народилася влітку 1973 року, у Франкфурті-на-Майні, в родині науковців. Її дідусь був дерматологом, тато – релігійним вченим, а мама – літературознавцем. Після закінчення школи Яель вивчала медицину у Франкфуртському університеті та отримала диплом венеролога – спеціаліста по шкірних та венеричних захворювань, трохи пізніше освоїла спеціалізацію флеболога – доктора, що займається захворюванням вен та дієтолога.

З 2007 року почала займатися приватною практикою, трохи пізніше стала членом Німецького товариства Естетичної ботулінічної токсінотерапії, членом експертної групи Федеральної лікарської Палати та членом німецького товариства дієтології.

Публічна діяльність та книги

Починаючи з 2003 року, Яель Адлер бере активну участь у різних телевізійних шоу в якості медичного експерта у сфері дерматології. Паралельно вона почала писати медичні статті для різних друкованих видань. Публікації автора користувалися успіхом, що спонукало її до написання книг.

Книга «Что скрывает кожа. 2 квадратных метра, которые диктуют, как нам жить» була опублікована у 2016 році та відразу стала бестселером. В ній Адлер розповідає про те, наскільки дивовижною є людська шкіра. Автор простою та зрозумілою мовою знайомить читачів з тим, як функціонує шкіра та з тим, скільки життєво важливих для здоров'я людини завдань вона бере на себе. З книги ви також дізнаєтеся, як важливо дотримуватися гігієни шкіри, щоб вона могла повною мірою виконувати всі свої функції та передавати або приймати сигнали, що дають пищу нашим почуттям.

Ця книга була написана Яель Адлер спеціально для того, щоб кожен міг краще зрозуміти свою шкіру, а отже, і самого себе.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта