Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Андрій Любка

Андрій Любка книги

Андрій Любка – відомий український письменник, поет та перекладач. У свої тридцять років він видав три поетичні збірки – «Вісім місяців Шизофренії», «Тероризм», «Сорок баксів плюс чайові» та шість книг – «Кілер», «Спати з жінкамі», «Кімната для печалі», «Саудаде», «Карбід» та «Твій погляд, Чіо-Чіо-Сан». Його роботи приваблюють сучасного читача своєю драматичністю, глибоким змістом та легким стилем. Деякі його твори вже сьогодні перекладено турецькою, румунською, словацькою, литовською, російською, чеською, польською та іншими мовами.

Біографія

Андрій Любка народився 3 грудня 1987 року в Ризі (Латвія). Незабаром після його народження родина переїхала жити в місто Виноградів, Закарпатської області. Після школи він спочатку закінчив Мукачівське військове училище, а потім – українську філологію Ужгородського національного університету та балканістику Варшавського університету.

Він був одним із організаторів акцій в Ужгороді на підтримку Віктора Ющенка під час Помаранчевої революції. На президентських виборах в Білорусії він був одним з радників кандидата в Президенти А. Мілінкевича та спостерігачем на цих виборах. Він також брав участь в акціях протесту на території Білорусії, просидів п'ятнадцять діб у в'язниці та був депортований з країни.

Протягом 2006–2008 років очолював студентський Парламент Ужгородського національного університету. А в 2012 році він отримав титул «Найзавидніший наречений Закарпаття». Він також є лауреатом багатьох літературних премій.

Творчість та книги

Свої перші твори Андрій почав писати ще в школі. А починаючи з середини 2000-х років, збірники його віршів та романів почали видаватися буквально щороку. Не зовсім звичайна подача матеріалу миттєво привернула увагу читачів, але по-справжньому знаменитим автор став після виходу книги «Карбід». У цьому романі письменник розповідає про провінційного дивакуватого вчителя, який не розуміє, чому існують кордони з Євросоюзом і чому вони закриті. А щоб виправити цю несправедливість, він вирішив викопати тунель, через який кожен українець зможе вільно опинятися на тому боці кордону.

Сьогодні автор продовжує активно працювати над створенням своїх нових творів та обіцяє вже дуже скоро порадувати читачів своєю новою книгою.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта