Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Арсен Аваков

Арсен Аваков книги

Арсен Аваков – суспільний діяч, бізнесмен, політик, з 2014 по 2021 рік обіймав посаду міністра внутрішніх справ України. Крім того, Аваков є гарним аналітиком, експертом в економічних питаннях та автором книг. У своїх статтях, монографіях та книгах Арсен Аваков підіймає важливі теми, що хвилюють кожного, тому зовсім не дивно, що його роботи знайшли відгук у читачів.

Біографічні факти

Арсен Аваков народився в Баку, 02.01.1964 року. Його батько був військовослужбовцем, тому сім'я часто переїжджала. Після школи Аваков вступив на спеціальність «Автоматизовані системи управління» до Харківського політехнічного інституту.

У 90-х роках Аваков почав займатись бізнесом. Спочатку він створив АТ «Інвестор», а ще через два роки – комерційний банк «Базіс».

Політична діяльність та книги

Політичною діяльністю Аваков почав активно займатись з 2000-х років. Спочатку він був членом виконавчого комітету Харківської міської ради, а у 2005 році зайняв пост губернатора Харківської обласної державної адміністрації.

Після того, як у 2010 році Аваков був звільнений з займаної посади, він висував свою кандидатуру на пост мера Харкова, але програв з мінімальним відривом.

У 2012 році Аваков був обраний народним депутатом. Він брав активну участь в протестах на майдані, а після того, як в країні відбулася зміна влади, він зайняв місце міністра внутрішніх справ України.

У липні 2021 року Аваков подав заяву про відставку з займаної посади за власним бажанням.

Паралельно з політичною діяльністю, Аваков почав публікувати статті та видав кілька книг. Наприклад, його книга «2014. Миттєвості харківської весни» – це не просто сухі факти та хроніка подій, це ще й філософські роздуми Авакова про ті страшні події, про майбутнє країни та людей, які живуть в Україні.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта