Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Ах Астахова

Ах Астахова книги
Ах Астахова – російська поетеса, справжнє ім'я – Ірина Астахова. Ірина пише вірші з дитинства, але повністю поринула у творчість не одразу. В 2012 році Астахова звільнилася із роботи дизайнером та присвятила себе поетичній діяльності повністю. Першу книгу Ірина видала за власний кошт, згодом почала виступати як артист. Після публікації в інтернеті відеоролика на вірш «Тебя хоть там любят?» до поетеси приходить широка популярність. З 2013 року активно гастролює не лише по території Росії, а й виступає у багатьох європейських країнах. Удостоїлась нагороди «Золотая Горгулья» як кращий арт-проект у 2013 році.

Біографія

Свій творчий шлях поетеса почала ще в дитинстві. Вже тоді вона висловлювала свої емоції в римованій формі та викладала їх в інтернет. Щирі строфи відразу знаходили відгук у ровесників та критиків, і до 13 років, в її особистому блозі було вже більше 500 читачів. До речі, Ах Астахова – це псевдонім, який був придуманий спеціально, щоб її було легше знайти в мережі.

Маленька Ірина відвідувала не тільки художню і музичну школу, але і безліч гуртків, тому вона з легкістю зайнялася постановкою власної концертної програми. А завдяки своїй щирості і наявності освіти PR-менеджера, вона навчилася миттєво підлаштовуватися під настрій аудиторії, що робить її концерти дуже популярними.

Шлях до успіху

Справжня популярність прийшла до поетеси після того, як вона виклала на Youtube відео свого вірша «Тебя хоть там любят». У ньому вона намагається донести свої почуття людині, з якою не може зустрітися особисто. Завдяки емоційному прочитанню, це відео з кожним днем набирало ще більшу кількість переглядів та ставало все популярнішим. Швидше за все, саме це стало своєріднім поштовхом до того, щоб Ірина звільнилася з роботи та всю себе присвятила поезії.

Книги

Вже в 2012 році поетеса представила увазі читачів свій перший збірка «Мужская и женская лирика». Ліричний герой цієї книги з чоловічого та жіночого боку розповідає про зраду, дружбу та кохання, пошуки себе і свого життєвого шляху, головних цінностях, а також постійних спокусах та розставанні.

Друга книга – «Время сменить маршрут», була видана в 2015 році. У ній автор не просто розповідає про особисті переживання, але і дає поради, які шанувальники буквально розтягують на цитати і роблять статусами в соціальних мережах.

Сьогодні Ах Астахова активно спілкується в соціальних мережах, гастролює і працює над створенням нової книги.0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта