Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Волтер Айзексон

Волтер Айзексон книги

Волтер Айзексон – американський журналіст та письменник, ім'я якого відоме по всьому світу. Абсолютно всі представлені ним біографії відомих людей моментально ставали бестселерами. Купити книги Волтера Айзексона варто кожному, хто мріє розвиватися, хоче досягти поставлених цілей та стати фінансово незалежним, адже на їхніх сторінках представлений глибокий аналіз розвитку сучасного суспільства.

Біографічні факти

Волтер Айзексон з'явився на світ в Новому Орлеані, 20.05.1952. Після закінчення школи він вступив до Гарварду, де вивчав літературу та історію. А після цього, вступив до Оксфордського університету, де прослухав курс лекцій з філософії, економіки та політики.

Ставши дипломованим фахівцем Волтер влаштувався працювати журналістом в журнал «Тайм». Кар'єра розвивалась досить стрімко, і незабаром він став головним редактором, а на початку 2000-х років – обійняв посаду голови Ради директорів CNN.

На даний час Волтер Айзексон обіймає посаду керівника Аспенський інституту, який займається гуманітарними дослідженнями в області світових проблем. Письменник входить до сотні найвпливовіших людей планети, а його книги розійшлися по світу мільйонними тиражами.

Творчий шлях

Перша книга Волтера Айзексона була видана у 1986 році. Вона була присвячена огляду подій, що відбуваються на світовій політичній арені, правда книга так і не була переведена на українську та російську мову, тому більшість наших читачів не змогли належним чином оцінити роботу автора.

У 1992 році письменник представив біографію знаменитого дипломата Генрі Кіссінджера, у 2003 році він видав біографію президента Бенджаміна Франкліна. Далі Айзексон представив увазі читачів біографію Ейнштейна, Стіва Джобса, а також книгу «Інноватори. Як група хакерів, геніїв та ґіків здійснила цифрову революцію», присвячену аналізу еволюції інженерної думки.

Критики та читачі по всьому світу відзначають, що кожна робота Волтера Айзексона дійсно унікальна та заслуговує вашої уваги. І якщо ви шукаєте цікаві книги з саморозвитку, то вам неодмінно варто купити книги автора.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта