Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Фрай Макс

Фрай Макс книги
Макс Фрай – один з найбільш таємничих письменників сучасності, адже про те, хто насправді ховається під цим псевдонімом стало відомо зовсім недавно. І для багатьох стало величезною несподіванкою, що одним із найпопулярніших сучасних фантастів, насправді є приголомшливо талановитий дует художника Ігоря Стьопіна та письменниці Світлани Мартинчик.

Історія псевдоніма

Цілих п'ять років авторам вдавалося тримати інтригу та приховувати від широкої публіки, хто ховається за псевдонімом Макс Фрай. Серед читачів ходило безліч чуток. Одні говорили, що це загадковий «літературний негр», інші – що це один з відомих фантастів вирішив спробувати себе у новому амплуа. Однак у 2001 році Дмитро Дібров на проекті «Нічна зміна» розкрив таємницю та повідомив своїм глядачам, хто насправді являється таємничим автором популярних романів. 
Що ж стосується самого псевдоніма, то це головний герой циклу оповідань, в число яких входять такі популярні серії, як «Сновидения Ехо», «Хроники Ехо», «Лабиринты Ехо» та інші.
Сама Світлана Мартинчик говорить про те, що їй подобається підписувати одним і тим же псевдонімом роботи різного рівня складності. На її думку, це дозволяє постійно дивувати читача, демонструючи йому, що одна і та сама людина може писати, як літературознавчі статті, так і серйозну літературу або легкі фентезійні романи.

Творчий шлях та своєрідність творів

Першу скрипку в цьому дуеті завжди грала Світлана Мартинчик, а з деяких пір авторство всіх книг Макса Фрая належить виключно їй. 
Самий популярний цикл оповідань про Макса Фрая присвячений тематиці втечі від сьогодення у іншу дійсність та ескейпізму. Головний герой несподівано потрапляє в паралельний світ, де йому треба бути боротися зі злом. При цьому варто відзначити, що автору вдалося настільки правдиво прописати раси, народи, тварин, рослини, континенти, країни, а також економічні та політичні відносини, що читаючи розповіді, ви і самі повірите в існування цих світів. 
Всі твори Макса Фрая відрізняються гарним стилем, іскрометним гумором та оригінальним баченням світу. І якщо ви любите легкі, але розумні фентезійні історії, в яких миролюбність та доброта виступають головним кредо, то вам неодмінно треба познайомитись з творчістю цього автора. 

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта