Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Краснова Наталія

Краснова Наталія  книги
Наталія Краснова – популярний блогер, стендап-комік, сценарист та автор книг. Учасниця багатьох гумористичних програм, у тому числі КВК, «Comedy Батл», Не спати», «Сміх без правил». Її книги про жінок та для жінок, вони про те, як будувати стосунки, як обирати правильних чоловіків, як перестати закохуватись не в тих чоловіків та багато чого іншого.

Біографія 

Краснова Наталія народилась 4 травня 1980 року. У дитинстві вона активно займалась музикою, гімнастикою, акробатикою, танцями, а також відвідувала безліч інших секцій та гуртків. 
Після школи вона вступила до педагогічного університету. Після отримання диплому вона більше десяти років працювала в навчальних закладах та навіть отримала вчений ступінь кандидата педагогічних наук.
Наталя стала учасницею КВК ще студенткою, правда спочатку вона просто писала жарти і тільки через деякий час почала виходити на сцену. Трохи пізніше її запросили до команди КВК Прем'єр-ліги «Контора».
Саме під час ігор КВК Наталія познайомилась з майбутнім чоловіком. Пара одружилась, коли вона була на 8 місяці вагітності. У подружжя народились близнюки, але після кількох років спільного життя цей шлюб розпався. 
У 2007 році Краснова стала учасницею гумористичного телешоу «Сміх без правил», а трохи пізніше почала виступати у «Камеді Батл». Крім педагогічної та комедійної діяльності Краснова працювала івент-менеджером хокейного клубу «Трактор», займалась організацією та проведенням матчів. В цей період вона познайомилась з американським хокеїстом Дероном Кунтом, ділове спілкування переросло у романтичні відносини та кілька років пара прожила у щасливому цивільному шлюбі. 
Сьогодні Краснова гастролює як стендап-комік, виступає в ролі ведучої різних заходів, знімається в рекламі та пише сценарії для гумористичних номерів. Вона також активно веде свій блог, міркує на актуальні для підписників теми та дає цікаві поради. 
Саме відгук її підписників та шанувальників підштовхнув Наталю до написання книг. І вже зараз увазі читачів представлено три книги письменниці:
• «Бывшие»;
• «1000 и одна ночь. Белая книга»;
• «1000 и одна ночь. Черная книга».
Всі вони, з притаманним авторці гумором, розповідають про те, як бути щасливим, незважаючи ні на що.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта