Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Ліза Мока

Ліза Мока книги
Ліза Мока – популярний блогер, фахівець з підготовки до пологів, інструктор з йоги, професійна доула та автор літератури про вагітність та материнство. Її блог та книги користуються величезною популярністю, адже вона допомагає молодим мамам впоратись з усіма страхами та народити здорового малюка.

Біографія

Про дитинство та юність Лізи Мока (справжнє ім'я Єлизавета Макєєва) в інтернеті практично немає ніякої інформації. Відомо, що після школи вона отримала вищу економічну освіту. 
Сьогодні Ліза є матір'ю чотирьох дітей, захоплюється фотографією, активно веде свій блог у Instаgram, на який підписано більше мільйона людей. Своїм підписникам вона із задоволенням розповідає про те, як їй вдається поєднувати материнство та активний спосіб життя.

Знання про материнство та творчість

Коли Ліза була вперше вагітною, вона почала відвідувати курси підготовки до пологів. Тут вона подружилась з акушеркою, яка згодом стала її наставницею. Трохи пізніше Єлизавета почала навчатисяь основам акушерства, але зрозуміла, що це не зовсім її. Так вона потрапила на семінар доул. Саме на одній з лекцій Ліза зрозуміла, що це її покликання. Трохи пізніше вона стала інструктором по післяпологовий та пренатальній йозі.
На сторінках свого блогу Ліза Мока прагнула пояснити, наскільки важливо самим прийти до природного батьківства. Вона сама постійно відвідувала багато лекцій та отримувала все нові знання в цій сфері, а коли зрозуміла, що її дійсно хочуть слухати – написала книгу «Роды – просто. Беременность, роды, первые месяцы жизни малыша – о самом важном в жизни женщины». 
Цю роботу варто прочитати всім майбутнім батькам, адже вона допоможе дізнатись:
• як правильно підготуватись до народження дитини;
• як протікають пологи;
• як позбутися страхів та тривоги;
• хто така доула та що вона робить.
Вся інформація представлена зрозумілою та простою мовою, а також доповнена цікавими історіями та смішними моментами з життя самої Лізи Мок. Це й пояснює таку популярність книги.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта