Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Томас Майєрс

Томас Майєрс книги

Томас Майєрс – всесвітньо відомий мануальний терапевт з сорокарічним стажем, володар сертифікату Іди Рольф, автор новаторської методики «Анатомічні поїзда: міофасціальні меридіани для мануальних терапевтів». Томас Майєрс зробив справжній прорив у сфері вивчення людського тіла. На сторінках своїх книг він ділиться знаннями та вчить всіх усвідомлено підходити до тренувань.

Цікаві факти

Томас Майєрс працює з тілом людини з 1974 року. Вже майже 50 років він намагається зробити життя кожної людини ще кращим та допомагає їм наблизити тіло до балансу.

В одному з інтерв'ю Томас зізнався, що інтерес до роботи з м'язами тіла у нього проявлявся ще в дитинстві. Вже у віці дев'яти років, він своїми руками розминав спини вожатим у таборі. Правда однолітки тоді його засміяли, але в дорослому віці, Майєрс знов повернувся до свого покликання та вродженого таланту.

Шукати себе Томас Майєрс почав після того, як закінчив університет, адже в ті часи багато хто сприймав масаж, просто як розвагу. Отримавши диплом про вищу освіту, автор відправився до Каліфорнії, там він зацікавився Гештальт-терапією та медитацією. І саме намагаючись розкрити потенціал людини, Томас прийшов до мануальної терапії.

Сьогодні Томас Майєрс заявляє про те, що мануальна терапія – це не просто наука, ремесло та мистецтво, це ще й бізнес. Правда, щоб терапія була ефективною, необхідно, щоб мануальний терапевт дотримувався всіх границь та дійсно міг допомогти пацієнтові, а не нашкодити йому.

Серйозно зайнявшись мануальною терапією, Томас постійно займався самоосвітою, він також відвідував різні лекції та семінари. Одного разу він опинився на лекціях Іди Рольф. Томас був вражений тим, наскільки ця маленька тендітна жінка може заповнити собою весь простір. Більш того, після цієї лекції був курс практики, на якому Томас зрозумів, що вивільнення прихованих точок напруги, допомагає поліпшити самопочуття людини за лічені секунди.

Книги

Життя сучасних людей відрізняються шаленим ритмом, вони живуть в постійному стресі, знаходяться в напрузі та майже не рухаються. Все це призводить до накопичення болю всередині тіла. А книги Томаса Майєрса – «Анатомічні поїзди» та «Фасциальный релиз», якраз і допомагають кожному з нас навчитися працювати з власним тілом, чути та відчувати його.

Купити книги Томаса Майєрса варто кожному, хто бажає знайти баланс між тілом та розумом, розвивати емоційну сферу та правильно тренуватись.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта