Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Ендрю Метьюз

Ендрю Метьюз книги

Ендрю Метьюз – широко відомий фахівець з мотивації та бізнес-тренер. Його книги користуються величезною популярністю не тільки на території України, а й по всьому світу. До найбільш відомих його робіт варто віднести «Счастье. Краткий курс», «Живи легко!», «Справиться с обидчиками и преследователями» та багато інших. Семінари по мотивації Ендрю Метьюз пройшли понад 80 000 осіб, в тому числі співробітники таких великих компаній, як «Shell», «HewlettPackard», «McDonalds» та інші.

Біографічні факти

Ендрю Метьюз народився 4 листопада 1957 року в Австралії. Після школи він вступив до університету Аделаїди. Вже у студентські роки, він почав писати свої перші твори, а коли Ендрю виповнилося тридцять, він усього себе присвятив написанню творів.

Успіх Ендрю пояснюється тим, що він не тільки розповідає про мотивацію та позитивний настрій, але і сам користується власними порадами по життю. Автор переконаний, що думки матеріалізуються, тому так важливо їх контролювати та завжди налаштовуватись на позитивний лад. Більш того, теми його лекцій також присвячені мотивації, тому зовсім не дивно, що великі світові корпорації часто купують семінари Метьюза. На цих семінарах Ендрю дохідливо пояснює, як не тільки добре робити свою роботу, а й отримувати від процесу максимум задоволення, постійно розвиватись та рухатись вгору по кар'єрних сходах.

На сторінках своїх книг Ендрю Метьюз ділиться унікальними психологічними методиками, які допомагають змінити власний настрій, підштовхують до саморозвитку та змінам у житті.

Купити книги Ендрю Метьюз варто кожному, хто сприймає своє життя як рутину, хто пригнічений та розчарований, а також тим, хто мріє вивести свою компанію на новий рівень. Прочитавши книги автора, ви зможете подолати будь-які труднощі, працювати з задоволенням та наповнити життя яскравими фарбами.

1
12 48
Ендрю Метьюз
(5)
Книга «Щастя поруч!» відомого австралійського автора Ендрю Метьюза видана 42 мовами загальним тиражем понад 2 ...
Передзамовлення