Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Андре Моруа

Андре Моруа книги

Андре Моруа – письменник та автор книг, який пройшовши Першу та Другу світову війну зумів знайти в собі внутрішні сили та зберіг в своїй творчості іскру доброї іронії. Попри всі жахливі події того часу, він писав не про трагічність буття та втрачене покоління, як це робили багато його сучасників, а навпаки, з долею гумору вигадував історії, які змушували подивитись на проблеми під іншим кутом. Саме це робить твори автора актуальними і сьогодні.

Біографія

Андре Моруа народився 26 липня 1885 року в невеликому містечку Ельбеф. Його батьки були євреями, дідусь володів текстильною фабрикою, завдяки чому вся сім'я і переїхала жити до Нормандії.

У дитинстві Андре Моруа практично ні в чому не знав відмови. Він отримав гарну освіту, але не дивлячись на всі перспективи, влаштувався працювати на фабрику батька адміністратором. Паралельно з роботою Андре публікував під псевдонімом власні філософські твори.

Коли молодому чоловікові виповнилось 29 років, почалась Перша світова війна. В період активних бойових дій письменник служив офіцером зв'язку та надавав послуги перекладача англійської штабу у Франції. Саме цей досвід став своєрідним поштовхом для написання першого серйозного твору – роману «Молчание полковника Брэмбла».

Творчий шлях та книги

Історія, розказана в першому романі, відразу знайшла відгук у читачів, тому другу книгу автора – «Речи доктора О’Грэди», всі чекали з величезним нетерпінням. Саме після успіху другого твору, Андре Моруа зрозумів, що письменництво – це дійсно його покликання.

Андре вирішив більше не займатись фабрикою та влаштувався працювати в журнал «Круа-де-фе». В той самий час він почав збирати матеріали для написання біографій відомих людей. Трилогія згодом була названа «Романтическая Англия». Паралельно Моруа писав романи про кохання, дружбу, стосунки, бізнесі, які змушують вірити в диво незважаючи ні на що.

Купити книги Андре Моруа варто всім любителям захоплюючих історичних романів.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта