Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Вінфрі Опра

Вінфрі Опра книги

Опра Вінфрі – публічна особа, актриса, популярна телеведуча, продюсер та авторка книг. Вона регулярно займає верхні рядки списку найвпливовіших зірок за версією видань Forbes та Time, а її твори допоможуть вам по-іншому подивитись на багато речей, повірити в себе та круто змінити життя на краще.

Біографія

Опра Вінфрі з'явилась на світ 29.01.1954 року. Практично відразу після народження вона опинилась під опікою бабусі, оскільки батьки були занадто молоді та намагались влаштувати своє життя, кожен окремо.

Попри те, що маленька Опра до семи років жила у невеликому селі, вона була дуже грамотною та освіченою дитиною. Завдяки тому, що бабуся почала вчити Опру з ранніх років, вже до школи вона вміла добре читати, писати та рахувати.

Коли Опрі виповнилось сім років, мати забрала її до себе. Однак цей період виявився одним з найважчих у житті дівчинки. По суті, вона не була потрібна ні матері, ні батьку. У ранньому віці її зрадили близькі люди, а у найважчі моменти життя вона завжди залишалась сама. У дев'ять років її зґвалтував старший брат, і маленькій дівчинці довелось самій переживати цю страшну трагедію.

У чотирнадцять Опра завагітніла, проте дитина померла. Незабаром мати відмовилась від Опри, і вона опинилась у притулку. Правда була там недовго, батько все ж забрав доньку, але змусив знову почати вчитись.

У шістнадцять років вона спробувала свої сили в конкурсі ораторів, здобула в ньому перемогу та вступила до університету. З того часу її життя повністю змінилось.

Кар'єра та творчість

У ролі ведучої Опра вперше спробувала себе на телеканалі CBS. Вона зі страхом в очах розповідала про землетруси та смерчі, тому дуже скоро її попросили піти з телеканалу.

У 22 Вінфрі влаштувалася працювати ведучою ранкового шоу на один із провідних американських каналів. Рейтинги програми швидко пішли вгору. У 30 років вона вперше знялась у кіно. Це була другорядна роль, однак робота була відзначена відразу двома кінопреміями – «Оскар» та «Золотий глобус». Далі було ще кілька проміжних телепроєктів, але головним проєктом її життя стало «Шоу Опри Вінфрі». Гостями телепередачі були відомі люди, які відверто ділилися історіями про свої успіхи та невдачі. Саме щирість ведучої та героїв зробила шоу таким популярним.

У 2017 році Опра представила увазі шанувальників кулінарну книгу, яка моментально стала бестселером. Наступним було видано твір «Недільна мудрість», на сторінках якої Опра ділиться своєю біографією та думками про пошук свого призначення, кохання, стосунки та дружбу.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта