Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн.

(044) 36-32-024
0 800  2-12-024
Дзвінки по Україні безкоштовні

Замовити дзвінок

Олександр Пушкін

Олександр Пушкін книги

Олександр Пушкін – видатний поет в історії Російської Імперії. Його твори знають мільйони людей, вірші поета вивчають у школах, книги перекладено багатьма мовами світу. Олександр Пушкін почав писати вірші у ліцеї і майже ніколи не розлучався із пером. Він присвячував свої вірші рідним та близьким, писав про місця, у яких побував. Його поезія вирізняється простою і зрозумілою мовою. Пушкін створив багато поем, віршів, казок, роман у віршах «Євгеній Онегін», драматичні твори, серед яких «Бенкет під час чуми» та «Кам'яний гість». Помер під час дуелі. Нині у Росії встановлено багато пам’ятників видатному поету, створено музеї, іменем Пушкіна названі міста та вулиці.

Олександр Сергійович Пушкін народився в сім'ї нетитулованого дворянина у 1799 році. Він виховувався в московському будинку французькими гувернерами. На літо маленького Олександра разом з братом і сестрою відправляли в село до бабусі, саме там він познайомився зі своєю коханою нянею Аріною Родіоновною.

Освіту Пушкін одержав у Царскосельскому ліцеї та Колегії іноземних справ. Юний поет не відзначався успішністю, однак за час навчання він досконало оволодів фехтуванням, російською та французькою мовами.

Творчість

Перший вірш поета був опублікований у друкованому виданні «Вестник Европы» в 1814 році, тоді юному автору ледь виповнилося п'ятнадцять.

Протягом всього свого життя Пушкін створював твори в різних стилях, але, безумовно, велику частину його творчості складають вірші. Він не переставав їх писати, навіть у періоди заслань. Поезія допомагала йому шукати нові мотиви та образи, а також передавати думки і настрій у всі періоди життя. Його лірика настільки багата та багатогранна, що кожен зможе знайти твір собі по душі.

Пушкін залишив значну творчу спадщину, його талант справді не знав ніяких кордонів. Він постійно пробував себе в нових напрямках літератури, а головне, що йому були підвладні будь-які форми і жанри в словесному мистецтві. Всі його твори користувалися величезною популярністю серед сучасників, а книги і сьогодні перевидаються мільйонними тиражами.

В своїх віршах, проза, поемах або дитячих казках геній російської літератури зумів розкрити безліч важливих тем, які залишаються актуальними в усі часи. Саме тому, творчість Олександра Пушкіна не втрачає своєї популярності і в наші дні.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.