Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Альона Водонаєва

Альона Водонаєва книги
Альона Водонаєва – одна з найвідоміших учасниць популярного реалісті-шоу «Дом-2». Під час проекту вона привернула увагу телеглядачів своєю красивою зовнішністю та неординарною поведінкою, тому навіть після її виходу з проекту, шанувальники не переставали стежити за її долею. Сьогодні Водонаєва є популярним блогером, телеведучою, актрисою, журналістом, власницею салону краси, магазинів одягу, власного бренду, а також автором книг.

Біографія 

Альона Водонаєва народилась в Тюмені, 2 липня 1982 року, в досить заможній родині. Її мама викладала економіку в університеті, а батько працював лікарем-ортопедом. Через шість років після народження Альони у неї з'явився брат.
В сім'ї Водонаєвих завжди панувала любов та гармонія, але при цьому Альона росла рішучою та самостійною дитиною, і ніколи не пропускала можливості проявити себе. Варто відзначити, що в дитинстві Альона часто хворіла, що не дало їй стати відмінницею, але завдяки своїй яскравій зовнішності, вже з 12 років вона повноцінно працювала моделлю.
У 14 років дівчинка захопилась журналістикою. Вона почала активно писати замітки про все, що відбувається навколо та регулярно відправляла їх до редакції місцевої газети. Незабаром її працю було помічено, і Альона була прийнята позаштатним кореспондентом.
Закінчивши школу, Водонаєва вступила до Тюменського університету на відділення журналістики філологічного факультету. З другого курсу вона почала працювати на місцевому радіо, де вела кримінальну рубрику. Трохи пізніше вона влаштувалась репортером на телебачення та брала інтерв'ю у зірок, що приїжджали на гастролі. 
У 2004 році Альона стала учасницею телешоу «Дім-2». Її запам'ятали, як одну з найскандальніших та ексцентричних учасниць. За час перебування на шоу, вона намагалась побудувати стосунки з кількома молодими людьми, але завжди її пара була в центрі уваги. 
У 2007 році Водонаєва покинула телепроект, але не пішла з телебачення. Вона заспівала пісню разом з групою «Plazma» та виступала дуетом з Олександром Ломінським. Вона також виступала в ролі ведучої різних телевізійних шоу та активно розвивала свій блог в Instagram.
У 2018 році вийшла її перша книга – «Гола». На її сторінках успішна Водонаєва розповідає про те, як стати щасливою та успішною, тому зовсім не дивно, що книга моментально стала бестселером. А ще через рік увазі читачів була представлена ще одна робота – «Мамин торт». В ній Альона поділилася рецептами сімейної кухні.
Сьогодні Водонаєва виховує сина, активно розвиває свій бізнес, знімається в рекламі, веде особистий блог, розвиває салон краси та власну лінію дизайнерського одягу.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта