Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Данте Аліг’єрі

Данте Аліг’єрі книги
Данте Аліг’єрі – автор відомої «Божественної комедії», італійський поет, політичний діяч, мислитель. Жив та творив у другій половині XIII – першій половині XIV століття. Правдивих даних про життя Данте залишилось дуже мало. Він вивчав іноземні мови, багато читав. Втративши кохану жінку Беатріче, про що письменник розповідає в автобіографічній книзі «Нове життя», Данте займався вивченням філософії, релігії, астрономії. Згодом почав політичну діяльність. «Божественна комедія» - верхівка літературної діяльності Данте Аліг’єрі, але крім цього твору він написав багато повістей, філософських трактатів, ліричних і публіцистичних робіт.

Данте Аліг'єрі народився в заможній родині, у Флоренції, в 1265 році. Коли хлопчику виповнилося дев'ять років, він закохався в восьмирічну Беатріче. Дитячі почуття переросли у доросле кохання, і у вісімнадцять років він написав свій перший сонет, який присвятив цій дівчині. 
Коли Данте виповнилося двадцять чотири роки, він вирушив у військовий похід, а після пішов у політику і відстоював достойне життя своїх городян. 

Творчість

Книга «Новая жизнь» присвячена зустрічі письменника з Беатріче, перед тим як дівчину видали заміж за іншого. У ній автор чергує вірші з уривками прози. А у фіналі твору Данте обіцяє завжди славити кохану в своїх віршах. Поетичні переживання автора вдягаються у цій книзі у витончені форми філософської лірики та формули «солодкого стилю», що дозволяє сповна оспівати хвилювання солодких, піднесених почуттів. До речі, свої почуття до цієї дівчини Данте проніс через все життя.

Ще один твір автора – «Божественна комедія», є одним з найвидатніших творінь світової літератури. Цю книгу поет написав в роки вигнання. Поштовхом до її створення став сон, після якого Данте зрозумів, що йому пора переглянути свої цінності та ставлення до життя. Поема є своєрідним гімном любові автора до Беатріче. Твір написано досить простим стилем, але при цьому він детально описує вічне життя в загробному світі та говорить про те, що земне життя є лише підготовкою до нього. Своєю роботою автор намагався донести, що за всі земні діяння кожен отримає відплату в потойбічному житті. 

Незважаючи на те, що Данте Аліг'єрі творив багато століть назад, його твори залишаються все такими ж популярними, адже в них він зміг розкрити теми, які є актуальними в усі часи.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта