Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Артуро Перес-Реверте

Артуро Перес-Реверте  книги

Артуро Переса-Реверте – іспанський журналіст, популярний сучасний письменник, твори якого перекладені більш, ніж на тридцять мов світу. Унікальність творів автора полягає в тому, що він простою для сприйняття мовою розповідає про жорстокі події. До найбільш популярних творів автора належить роман «Фламандська дошка».

Біографічні факти

Артуро Перес-Реверте з'явився на світ 25.11.1951 року в Іспанії. Батьки доклали максимум зусиль, щоб їх син ріс всебічно розвиненим, тому він з раннього дитинства ходив на плавання, багато читав та захоплювався морськими подорожами.

Здобувши освіту, Артуро деякий час ходив на танкері, а після вирішив зав'язати з морським життям та стати журналістом. Тяга до пригод та волелюбний характер привели його до військової журналістики. Понад двадцять років він висвітлював збройні конфлікти з гарячих точок по всій земній кулі. Його двічі оголошували зниклим безвісти, проте все обходилось.

Варто відзначити, що він дотепер займається журналістикою та постійно публікує статті, тематика яких присвячена гострим питанням сучасності.

Творчий шлях та книги

Перша книга автора була видана у 1986 році, а перший бестселер – «Фламандська дошка» вийшов у 1990 році. На його сторінках Артуро розповів історію розслідування вбивства, де головним ключем розкриття стала шахова партія, увічнена на картині.

Ще через три роки автор представив увазі читачів детективний роман «Клуб Дюма, або Тінь Рішельє». Тут ключем до розгадки є книга, видана понад чотириста років тому.

Нині бібліографія автора налічує понад 25 романів, написаних в детективному та історичному жанрі. Сюжет всіх творів автора захоплює з першої сторінки і тримає в напрузі до останнього речення. І підтвердженням цьому служить той факт, що більшість з них успішно екранізовані.

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта