Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Сашко Дерманський

Сашко Дерманський книги

Олександр Дерманський – дитячий український письменник, більш відомий під псевдонімами Назар Дібров та Сашко Володарський. Його творчість орієнтована на дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Твори Дерманського привертають увагу цікавим сюжетом, безліччю веселих історій та яскравими персонажами. Роботи письменника відзначені такими популярними українськими преміями, як «Книга року», «Золота лелека», «Коронація слова».

Дитинство та юність

Олександр Дерманський народився в сім’ї простих робітників 27 листопада 1976 року, у невеличкому селі Гайворон, Київської області. Після школи він вступив до Київського національного педагогічного університету ім. Драгоманова на філологічний факультет. Отримавши диплом про вищу освіту, Олександр декілька років працював викладачем у технікумі.
Залишивши викладацьку діяльність, Дерманський влаштувався літературним редактором до одного відомого дитячого журналу. Трохи пізніше він став автором телевізійної програми на каналі «1+1» – «Маричкин кінозал».

Творчість та книги

Професійно займатися літературою Олександр почав практично відразу після отримання диплома. Його вірші для дітей вперше були опубліковані ще у 2001 році, а вже в 2004 році, до уваги читачів була представлена перша книга.
Найбільш відомим твором автора стала книга «Замечательное чудовище». Він розповідає кумедну історію про дівчинку, яка познайомилась з чудовиськом та про їх веселі пригоди. Книга настільки припала до душі маленьким читачам, що її довелось перевидавати кілька разів та навіть написати продовження.
Не меншим успіхом користується і твір «Король буков, или Тайна Изумрудной Книги». На його сторінках автор розповів про пригоди бука, філіна, милої дівчинки дракона та горобця. Друзям доведеться боротися з темним чаклуном та розгадувати безліч таємниць.
Серед інших популярних книг автора, також варто виділити твори «Лавка тетушки Мальвы», «Сказки Дракона Омелька», «Корова времени», «Царство яблукарство», «Бабушка объявляет войну» та інші.
Читачі та критики відзначають, що найбільш сильними якостями його творів є захоплюючі фантастичні історії, незвичайні персонажі та багато гумору. Саме тому, ці книги Олександра Дерманського варто купити всім тим, хто бажає показати дитині цікаву літературу, навчити її любити читати та разом весело проводити вечори.
 

0
12 48

За вашим запитом нічого не знайдено.

Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта