Замовити дзвінок
Ім'я*
Телефон*
E-mail
Час дзвінка
Повідомлення
Код з картинки*
CAPTCHA
Кошик
0 0 грн

Стівенсон Роберт Льюїс

Стівенсон Роберт Льюїс книги

Роберт Луїс Стівенсон – відомий письменник, представник авантюрно-пригодницького жанру. Його твори відрізняються захоплюючими сюжетами, наповненими битвами, погонями, таємницями та подорожами. Його романи перекладені практично на всі мови світу, а найпопулярнішими його романами є твори «Чорна стріла» та «Острів скарбів».

Біографічні факти

Роберт Луїс Стівенсон з'явився на світ 13.11.1850 року. Його мати була нащадком давнього шотландського роду, а батько – інженером. Сім'я жила в достатку, тому Луїс ні в чому не знав відмови. А так як хлопчик був дуже хворобливою дитиною, батьки намагалися втілити в життя будь-які його бажання.

Інтерес до подорожей у Луїса з'явилася в ранньому віці, він також захоплювався історією Шотландії. Саме його захоплення стали поштовхом до написання книг. Однак попри захоплення літературою, Роберт отримав диплом юриста в Единбурзькому університеті. Правда, за фахом він не працював жодного дня. Так як зрозумів, що хоче займатись тільки творчістю та написанням книг.

Творчий шлях

Перша книга автора була видана в 16 років на гроші батька. Далі письменник представив увазі читачів ще два романи, які були написані під враженням від сплаву по річках Бельгії та Франції. Однак справжня популярність прийшла до Луїса після того, як у 1889 році в журналі був надрукований роман «Острів скарбів».

Далі була «Чорна стріла» і ще багато захоплюючих творів, виходу яких читачі чекали з величезним нетерпінням.

Критики відзначають, що книги Роберта Луїса Стівенсона будуть цікаві для будь-якого віку. Колоритно виписані персонажі і вир подій, в яких вони опиняються привертають увагу не тільки дітей і підлітків, а й більш дорослої аудиторії.

Купити книги Роберта Луїса Стівенсона варто кожному, хто любить пригодницьку літературу.

1
12 48
Стівенсон Роберт Льюїс
0
Таємнича карта, безлюдний острів, захопливий пошук скарбів, смертельні сутички з піратами — у всесвітньо відом...
Передзамовлення
Категорія
Запропонувати співпрацю
Оптове замовлення
Уточнити інформацію щодо замовлення
Повідомити про помилку в книзі
Як до Вас звертатися
Повідомлення
Електронна пошта